Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů. Huh, spousta textu.

Naše transparentnost. Vaše soukromí v právu v praxi. Vysvětlíme rychle, podporujeme soukromí (používám minimální data pro získání polohy (Název ulice a číslo popisné a Open Street Map polygon) Vámi poskytnuté, v kombinaci s Haversine formula pro výpočet Vaší lokace doručení.
tzn.: Používám název Vaší ulice, číslo popisné a město pro konverzi na Latitude/Longitude, je Vaše adresa doručení. Dále, Váš telefonní kontakt pro případné upřesnění objednávky etc., objednávka-email pro registraci/nákup bez registrace. Použiji cookies v rámci domény tzn. pouze potřebné koláčky hotel-praha-restaurace.cz, při procesu v košíku, tzn. dočasné uložení, šifrovaná data, krok pokladna. [Doporučení:] Před/Po každém nákupu vymažte cookies, historii prohlížeče a použijte VPN, nebo Tor (Podporujeme svobodu a neblokujeme Vaše IP adresy). My Vás nesledujeme, používáme pouze klíčová specifická data pro úspěšné a rychlé doručení Vaší objednávky. Uživateli s registrací, zašleme bonus informační email s aktuální akční nabídkou pro ten každý speciální den, další akce hotel Praha. Co dostane registrovaný uživatel? Možnost rychlé specialní objednávky, protože Vás informujeme. V případě, že registrovany uživatel nechce dostávat upozornění, nabízíme volbu smazat účet.

Data v databázi, co vlastně ve finále ukládám, co je možné smazat po zaslání emailu na obchod@, shrnuto, vše. Respektujeme Vaše soukromí.

 


Denní menu restaurace, rozvoz jídla Vyžlovka a okolí.
Vybíráme 3 pro Vás. Možná máš chuť na:
Rozvoz Jídel Hotel Praha Vyžlovka Okolí Praha-východ Firemní Společenské Akce Hotová Jídla Ubytování Zábava Hudba Sport Svatby Pronájem Sálu Polední menu Denní menu Polévky Hlavní jídla Minutky od 15h Přílohy Saláty Dezerty Dětská jídla Chlazená jídla 48h Piva Chuťovky k pivu Nealkoholické nápoje Alkoholické nápoje Vína a sekty Polední menu Denní menu Polévky Hlavní jídla Minutky od 15h Přílohy Saláty Dezerty Dětská jídla Chlazená jídla 48h Piva Chuťovky k pivu Nealkoholické nápoje Alkoholické nápoje Vína a sekty Hotel Restaurace Praha, ubytování, rozvoz jídel, firemní společenské akce, pronájem.
Tradiční restaurace, rozvoz dovoz jídel, stylové ubytování a pronájem sálu. Denní menu, Hotel restaurace Praha. Polední menu Denní menu Polévky Hlavní jídla Minutky od 15h Přílohy Saláty Dezerty Dětská jídla Chlazená jídla 48h Piva Chuťovky k pivu Nealkoholické nápoje Alkoholické nápoje Vína a sekty.

Restaurace hotel Praha, rozvoz jídla Vyžlovka a okolí:
ROZVOZ JÍDLA DENNÍ A POLEDNÍ MENU
Česká kuchyně, hotová jídla, minutky, čerstvá teplá jídla po celý den.
GPS N 49° 59' 3.105'' E 14° 47' 18.701''