Kariéra: HPP, DPP, brigáda

Přijmeme, volná místa, nabídka práce, kariéra PRAHA-VÝCHOD kontakt 775 405 905

KARIÉRA HP #HPP/#DPP/#BRIGÁDA v (NPR) Voděradské bučiny, památník lesa a lesníků.

1. Kreativní Kuchařka, nebo Kuchař /Česká kuchyně;


2. Responzivní Pomocná síla do kuchyně /nádobí, příprava a výdej jídel;
2.1.a Super škola v praxi/profesionál vs/aka Chci být Kuchař;


3. Brigádnice či brigádník do dřevěného stánku na zahrádce hotel restaurace Praha;


4. Brigádnice či brigádník do restaurace + zahrádka na letní měsíce (776 042 981, Renata);


5. Mobilní číšník/Kurýr - Rozvoz jídla hotel Praha Vyžlovka a okolí;

Možnost ubytování/přespání mezi směnami, hotel Praha Vyžlovka

KONTAKT: 775 405 905, Petr Volf | 321 679 781

jarfpraha(at)seznam.cz
objednavka(at)hotel-praha-restaurace.cz

ANEBO JÍDLO S SEBOU, ROZVOZ JÍDLA K VÁM DOMŮ, DO KANCELÁŘE?
Hmm, přijdu posedět a něco S sebou!

#nabidkaprace #brigáda #HPP #hotel #praha #vyzlovka #ricany #kostelecnadcernymilesy #sazava #mukarov #prahavychod

 

 

Nabídka práce, volná místa  

Naše transparentnost. Vaše soukromí v právu v praxi. Vysvětlíme rychle, podporujeme soukromí (používám minimální data pro získání polohy (Název ulice a číslo popisné a Open Street Map polygon) Vámi poskytnuté, v kombinaci s Haversine formula pro výpočet Vaší lokace doručení.
tzn.: Používám název Vaší ulice, číslo popisné a město pro konverzi na Latitude/Longitude, je Vaše adresa doručení. Dále, Váš telefonní kontakt pro případné upřesnění objednávky etc., objednávka-email pro registraci/nákup bez registrace. Použiji cookies v rámci domény tzn. pouze potřebné koláčky hotel-praha-restaurace.cz, při procesu v košíku, tzn. dočasné uložení, šifrovaná data, krok pokladna. [Doporučení:] Před/Po každém nákupu vymažte cookies, historii prohlížeče a použijte VPN, nebo Tor (Podporujeme svobodu a neblokujeme Vaše IP adresy). My Vás nesledujeme, používáme pouze klíčová specifická data pro úspěšné a rychlé doručení Vaší objednávky. Uživateli s registrací, zašleme bonus informační email s aktuální akční nabídkou pro ten každý speciální den, další akce hotel Praha. Co dostane registrovaný uživatel? Možnost rychlé specialní objednávky, protože Vás informujeme. V případě, že registrovany uživatel nechce dostávat upozornění, nabízíme volbu smazat účet.

Data v databázi, co vlastně ve finále ukládám, co je možné smazat po zaslání emailu na obchod@, shrnuto, vše. Respektujeme Vaše soukromí.

Tradiční česká restaurace hotel Praha Vyžlovka i rozvoz jídla Vyžlovka, stylové ubytování a pronájem sálu. Atraktivní život v přírodě, uprostřed rybníků a lesů, na okraji národní přírodní rezervace Voděradské bučiny.

Vaříme pro Vás. Restaurace hotel Praha, dovoz a rozvoz jídla. Objednejte si menu z denní nabídky čerstvých jídel.

Hotel Praha nabízí hostinské pokoje, velký sál, restauraci, zahrádku a hřiště pro děti v okolí Praha, okres Praha-východ, Středočeský kraj, region Střední Čechy, Kostelec nad Černými lesy, Říčany, Český Brod, Jevany, Sázava.

Česká restaurace s tradicí od roku 1932!

Proč navštívit hotel Praha? Česká rodinná restaurace, zahrádka, venkovní prodejní dřevěný stánek s občerstvením, ubytování pro firmy i jednotlivce a rodiny s dětmi, pronájem sálu, rozvoz a dovoz jídel Vyžlovka a okolí.

Hledáte program na víkend? Víkendové pobyty s plnou penzí? Přemýšlíte kam s přáteli?

Oblast je vhodným a vyhledávaným místem k rekreaci, houbaření, pěším tůrám, rybaření, cyklovýletům, sportovním aktivitám, plavání, běhání, jogging, meditace, relax.

Telefonické rezervace, rozvoz a dovoz jídel, restaurace, ubytování, společenské akce, pronájem sálu.

V případě potřeby nás kontaktujte 321 679 781 | 775 405 905

 

JARF, spol. s r.o., stavební práce Praha - Vyžlovka a okolí

Provádíme veškeré stavební práce Praha - Vyžlovka a okolí, zednické práce Praha, instalatérské práce Praha, rekonstrukce jádra Praha, bytu a další stavební práce v okolí Praha - Vyžlovka. Doprava dodávkou do 3,5t. Vše odborně, rychle, s nadšením a profesionálně! Kontakt 775 405 905 JARF, spol. s r.o., hotel Praha, Vyžlovka.

 


Denní menu restaurace, rozvoz jídla Vyžlovka a okolí.
Vybíráme 3 pro Vás. Možná máš chuť na:
Rozvoz Jídel Hotel Praha Vyžlovka Okolí Praha-východ Firemní Společenské Akce Hotová Jídla Ubytování Zábava Hudba Sport Svatby Pronájem Sálu Polední menu Denní menu Polévky Hlavní jídla Minutky od 15h Přílohy Saláty Dezerty Dětská jídla Chlazená jídla 48h Piva Chuťovky k pivu Nealkoholické nápoje Alkoholické nápoje Vína a sekty Polední menu Denní menu Polévky Hlavní jídla Minutky od 15h Přílohy Saláty Dezerty Dětská jídla Chlazená jídla 48h Piva Chuťovky k pivu Nealkoholické nápoje Alkoholické nápoje Vína a sekty Hotel Restaurace Praha, ubytování, rozvoz jídel, firemní společenské akce, pronájem.
Tradiční restaurace, rozvoz dovoz jídel, stylové ubytování a pronájem sálu. Denní menu, Hotel restaurace Praha. Polední menu Denní menu Polévky Hlavní jídla Minutky od 15h Přílohy Saláty Dezerty Dětská jídla Chlazená jídla 48h Piva Chuťovky k pivu Nealkoholické nápoje Alkoholické nápoje Vína a sekty.

00420 321 679 781
Restaurace hotel Praha, rozvoz jídla Vyžlovka a okolí:
ROZVOZ JÍDLA DENNÍ A POLEDNÍ MENU
GPS N 49° 59' 3.105'' E 14° 47' 18.701''Pohodlné nakupování v naší aplikaci

Android Rozvoz jídla Vyžlovka. Restaurace denní menu online i dovoz jídla. Hotel Praha Vyžlovka nabízí: Rozvoz jídla Vyžlovka a okolí, hostinské pokoje, velký sál, restauraci, zahrádku a hřiště pro děti v okolí Praha, okres Praha-východ, Středočeský kraj, region Střední Čechy, Kostelec nad Černými lesy, Říčany, Český Brod, Jevany, Sázava. Google Play. Hotel Restaurace Praha, ubytování, rozvoz jídel, firemní společenské akce, pronájem. Polední menu Denní menu Polévky Hlavní jídla Minutky od 15h Přílohy Saláty Dezerty Dětská jídla Chlazená jídla 48h Piva Chuťovky k pivu Nealkoholické nápoje Alkoholické nápoje Vína a sekty.
Open source. Tradiční restaurace, rozvoz jídel, stylové ubytování a pronájem sálu. Denní menu, Hotel restaurace Praha.
APP 1 Denní menu (1 rychlá stránka aktuální nabídka restaurace pro každý Váš den).
APP 2 Rozvoz jídla vyberte si online v menu a objednejte si rozvoz, dovoz jídla k Vám.