PŘIPRAVUJEME ROZVOZ JÍDEL!

Zeleninový salát s kuřecími kousky

Zeleninový salát s kuřecími kousky.

Tradiční restaurace i rozvoz jídel, stylové ubytování a pronájem sálu. Atraktivní život v přírodě, uprostřed rybníků a lesů, na okraji rezervace Voděradské bučiny.

☉ Objednávky jsou dočasně uzavřené.
Otevírací doba: ST - NE / 11H - 15H

Popis

Hotel restaurace Praha.

Rozvoz jídel Vyžlovka. Hotel restaurace Praha Vyžlovka Vás zve na českou kuchyni a teplá jídla po celý den.

Uspořádáme dle Vašeho přání oslavy - svatební hostiny na klíč - firemní večírky - akce a školení pro firmy - aktivity pro rodiče s dětmi - školy v přírodě - soustře...

Hotel restaurace Praha.

Rozvoz jídel Vyžlovka. Hotel restaurace Praha Vyžlovka Vás zve na českou kuchyni a teplá jídla po celý den.

Uspořádáme dle Vašeho přání oslavy - svatební hostiny na klíč - firemní večírky - akce a školení pro firmy - aktivity pro rodiče s dětmi - školy v přírodě - soustředění pro sportovní oddíly - možnost využít sál jako tělocvičnu - ostatní hudební a činoherní kroužky - víkendové pobyty s plnou penzí - využití sálu pro zkoušky hudebních skupin.

Detail

  • Alergeny: Alergen

Není k dispozici žádný produkt

Sorry, it looks like some products are not available in selected quantity.

OKZeleninový salát s kuřecími kousky. Rozvoz Jídel Hotel Praha Vyžlovka Okolí Praha-východ Firemní Společenské Akce Hotová Jídla Ubytování Zábava Hudba Sport Svatby Pronájem Sálu Denní Menu Praha Zeleninový salát s kuřecími kousky. Hotel Restaurace Praha, ubytování, rozvoz jídel, firemní společenské akce, pronájem.
Zeleninový salát s kuřecími kousky. Tradiční restaurace, rozvoz jídel, stylové ubytování a pronájem sálu. Denní menu, Hotel restaurace Praha.