PŘIPRAVUJEME ROZVOZ JÍDEL!

Restovaná vepřové játra, opečené brambory

Restovaná vepřové játra, opečené brambory.

Tradiční restaurace i rozvoz jídel, stylové ubytování a pronájem sálu. Atraktivní život v přírodě, uprostřed rybníků a lesů, na okraji rezervace Voděradské bučiny.

☉ Objednávky jsou dočasně uzavřené.
Otevírací doba: ST - NE / 11H - 15H

Popis

Hotel restaurace Praha.

Rozvoz jídel Vyžlovka. Hotel restaurace Praha Vyžlovka Vás zve na českou kuchyni a teplá jídla po celý den.

Uspořádáme dle Vašeho přání oslavy - svatební hostiny na klíč - firemní večírky - akce a školení pro firmy - aktivity pro rodiče s dětmi - školy v přírodě - soustře...

Hotel restaurace Praha.

Rozvoz jídel Vyžlovka. Hotel restaurace Praha Vyžlovka Vás zve na českou kuchyni a teplá jídla po celý den.

Uspořádáme dle Vašeho přání oslavy - svatební hostiny na klíč - firemní večírky - akce a školení pro firmy - aktivity pro rodiče s dětmi - školy v přírodě - soustředění pro sportovní oddíly - možnost využít sál jako tělocvičnu - ostatní hudební a činoherní kroužky - víkendové pobyty s plnou penzí - využití sálu pro zkoušky hudebních skupin.

Detail

  • Alergeny: Alergen

Není k dispozici žádný produkt

Sorry, it looks like some products are not available in selected quantity.

OKRestovaná vepřové játra, opečené brambory. Rozvoz Jídel Hotel Praha Vyžlovka Okolí Praha-východ Firemní Společenské Akce Hotová Jídla Ubytování Zábava Hudba Sport Svatby Pronájem Sálu Denní Menu Praha Restovaná vepřové játra, opečené brambory. Hotel Restaurace Praha, ubytování, rozvoz jídel, firemní společenské akce, pronájem.
Restovaná vepřové játra, opečené brambory. Tradiční restaurace, rozvoz jídel, stylové ubytování a pronájem sálu. Denní menu, Hotel restaurace Praha.