RESTAURACE HOTEL PRAHA MENU
PŘIPRAVUJEME
ESHOP ROZVOZ JÍDEL!

Černý rybíz džus

Vaříme pro Vás. Restaurace hotel Praha, dovoz a rozvoz jídla. Objednejte si menu z denní nabídky čerstvých jídel.

Česká restaurace s tradicí od roku 1932.

☉ Objednávky jsou dočasně uzavřené.
Otevírací doba: ST - NE / 11H - 15H

Popis

Hotel restaurace Praha.

Rozvoz jídel Vyžlovka. Hotel restaurace Praha Vyžlovka Vás zve na českou kuchyni a teplá jídla po celý den.

Uspořádáme dle Vašeho přání oslavy - svatební hostiny na klíč - firemní večírky - akce a školení pro firmy - aktivity pro rodiče s dětmi - školy v přírodě - soustře...

Hotel restaurace Praha.

Rozvoz jídel Vyžlovka. Hotel restaurace Praha Vyžlovka Vás zve na českou kuchyni a teplá jídla po celý den.

Uspořádáme dle Vašeho přání oslavy - svatební hostiny na klíč - firemní večírky - akce a školení pro firmy - aktivity pro rodiče s dětmi - školy v přírodě - soustředění pro sportovní oddíly - možnost využít sál jako tělocvičnu - ostatní hudební a činoherní kroužky - víkendové pobyty s plnou penzí - využití sálu pro zkoušky hudebních skupin.

Detail

  • Alergeny: Alergen

Není k dispozici žádný produkt

Sorry, it looks like some products are not available in selected quantity.

OKČerný rybíz džus. Rozvoz Jídel Hotel Praha Vyžlovka Okolí Praha-východ Firemní Společenské Akce Hotová Jídla Ubytování Zábava Hudba Sport Svatby Pronájem Sálu Denní Menu Praha. Polední menu Denní menu Polévky Hlavní jídla Minutky od 15h Přílohy Saláty Dezerty Dětská jídla Chlazená jídla 48h Piva Chuťovky k pivu Nealkoholické nápoje Alkoholické nápoje Vína a sekty.Černý rybíz džus. Polední menu Denní menu Polévky Hlavní jídla Minutky od 15h Přílohy Saláty Dezerty Dětská jídla Chlazená jídla 48h Piva Chuťovky k pivu Nealkoholické nápoje Alkoholické nápoje Vína a sekty. Hotel Restaurace Praha, ubytování, rozvoz jídel, firemní společenské akce, pronájem.
Černý rybíz džus. Tradiční restaurace, rozvoz jídel, stylové ubytování a pronájem sálu. Denní menu, Hotel restaurace Praha.