RESTAURACE HOTEL PRAHA MENU
PŘIPRAVUJEME
ESHOP ROZVOZ JÍDEL!

Brokolicový krém

Vaříme pro Vás. Restaurace hotel Praha, dovoz a rozvoz jídla. Objednejte si menu z denní nabídky čerstvých jídel.

Česká restaurace s tradicí od roku 1932.

☉ Objednávky jsou dočasně uzavřené.
Otevírací doba: ST - NE / 11H - 15H

Popis

Hotel restaurace Praha.

Tradiční česká restaurace hotel Praha Vyžlovka i rozvoz a dovoz jídel, stylové ubytování a pronájem sálu. Atraktivní život v přírodě, uprostřed rybníků a lesů, na okraji národní přírodní rezervace Voděradské bučiny.

Hotel Praha nabízí hos...

Hotel restaurace Praha.

Tradiční česká restaurace hotel Praha Vyžlovka i rozvoz a dovoz jídel, stylové ubytování a pronájem sálu. Atraktivní život v přírodě, uprostřed rybníků a lesů, na okraji národní přírodní rezervace Voděradské bučiny.

Hotel Praha nabízí hostinské pokoje, velký sál, restauraci, zahrádku a hřiště pro děti v okolí Praha, okres Praha-východ, Středočeský kraj, region Střední Čechy, Kostelec nad Černými lesy, Říčany, Český Brod, Jevany, Sázava.

Historický objekt hotel restaurace Praha postaven v roce 1932.

Proč navštívit hotel Praha? Česká rodinná restaurace, zahrádka, venkovní prodejní dřevěný stánek s občerstvením, ubytování pro firmy i jednotlivce a rodiny s dětmi, pronájem sálu, rozvoz a dovoz jídel Vyžlovka a okolí...

Hledáte program na víkend? Víkendové pobyty s plnou penzí? Přemýšlíte kam s přáteli?

Oblast je vhodným a vyhledávaným místem k rekreaci, houbaření, pěším tůrám, rybaření, cyklovýletům, sportovním aktivitám, plavání, běhání, jogging, meditace, relax.

Detail

  • Alergeny: Alergen

Není k dispozici žádný produkt

Sorry, it looks like some products are not available in selected quantity.

OKBrokolicový krém. Rozvoz Jídel Hotel Praha Vyžlovka Okolí Praha-východ Firemní Společenské Akce Hotová Jídla Ubytování Zábava Hudba Sport Svatby Pronájem Sálu Denní Menu Praha. Polední menu Denní menu Polévky Hlavní jídla Minutky od 15h Přílohy Saláty Dezerty Dětská jídla Chlazená jídla 48h Piva Chuťovky k pivu Nealkoholické nápoje Alkoholické nápoje Vína a sekty.Brokolicový krém. Polední menu Denní menu Polévky Hlavní jídla Minutky od 15h Přílohy Saláty Dezerty Dětská jídla Chlazená jídla 48h Piva Chuťovky k pivu Nealkoholické nápoje Alkoholické nápoje Vína a sekty. Hotel Restaurace Praha, ubytování, rozvoz jídel, firemní společenské akce, pronájem.
Brokolicový krém. Tradiční restaurace, rozvoz jídel, stylové ubytování a pronájem sálu. Denní menu, Hotel restaurace Praha.